Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy

Chwilka Samochwałka – wrzesień 2020

W tym miesiącu na wyróżnienie niewątpliwie zasłużyli Laureaci konkursu wojewódzkiego No Promil No problem (finał tego konkursu odbył się w marcu ubiegłego roku szkolnego).
Nasi Zwycięzcy to: Aleksandra Kurzydło z klasy 8b, Martyna Kurzydło z klasy 7c, Zuzanna Samek z klasy 7b (z zespołem: Pajor Dominik, Tadla Piotr, Julia Cisowska, Kacper Szarek) oraz Jawor Jakub (absolwent szkoły).
Uczniowie przygotowali prace plastyczne o tematyce antyalkoholowej. Zostali nagrodzeni nie tylko przez Organizatorów Kampanii, ale także przez wójta gminy Chełmiec p. Bernarda Stawiarskiego.

image001.jpg

Obchody Europejskiego Zielonego Tygodnia - Green Week

Nasza szkoła włączyła się w obchody Europejskiego Zielonego Tygodnia - Green Week. Dzieci wraz z opiekunami w przestrzeni szkoły zasadzili rośliny, którymi klasa będzie się potem opiekować.

Uczniowie biorący udział w akcji otrzymali także zeszyty wyprodukowane z papieru z recyklingu, z okładkami nawiązującymi w swej treści do ochrony powietrza i ekologicznych postaw.
Dziękuję za współpracę panu Januszowi Rojkowi z klasą 4a i 4b; pani Darii Szarata z klasą 3a i pani Jadwidze Kawalec z klasą 1a.

image001.jpg image002.jpg image003.jpg image004.jpg image005.jpg image006.jpg image007.jpg

Nauczanie na ekranie w klasie I A

Kwarantanna to nie ferie, dlatego z myślą o dzieciach postanowiłam wykorzystać Internet do realizacji zajęć dydaktyczno- wychowawczych. Wiem, że nie zastąpią one tradycyjnych lekcji, ale przynajmniej pozwolą dzieciom kontynuować naukę. Mam nadzieję, że taka forma pracy jeszcze bardziej zacieśni więzi rodzinne, gdyż pomoc osób dorosłych jest tu niezbędna.
Lekcje publikowane będą systematycznie na kanale YouTube, a linki do nich zostaną udostępnione rodzicom poprzez dziennik elektroniczny.

 

 

Godło

Platforma Office365

Office 365

O365

ZŁOTE JABŁKO SĄDECKIE

jabko2

"Złote Jabłko Sądeckie"
dla Zespołu Szkół w Wielogłowach

Certyfikat

logo cert

Dyplom MEN

Dyplom od Pani Minister MEN
Anny Zalewskiej

dyplom

Dobra Szkoła - reforma MEN

logo

Kon. - Silni wiedzą - mocni w życiu

Licznik odwiedzin

1266609
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
54
5838
31461
1266609

Twoje IP: 3.238.62.144
2020-10-22 00:48