Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy

Podpisanie Porozumienia o Współpracy Pomiędzy
SP w Wielogłowach i PWSZ w Nowym Sączu


W dniu 13 czerwca br. zostało podpisane porozumienie pomiędzy Szkołą Podstawową w Wielogłowach a PWSZ w Nowym Sączu dotyczące prowadzenia wspólnych przedsięwzięć i inicjatyw oraz wsparcia procesu kształcenia przez PWSZ.
Uroczystego podpisania porozumienia w siedzibie PWSZ w Nowym Sączu, dokonali Pan dr hab. inż. Mariusz Cygnar – Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu oraz Pani mgr Monika Oleksy Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wielogłowach.
Rektor PWSZ w Nowym Sączu wyraził chęć wsparcia SP w Wielogłowach między innymi w zakresie programów dotyczących innowacji językowych, innowacji sportowych, udziału uczniów SP w zajęciach prowadzonych przez pracowników uczelni, wykładach, konkursach, projektach, pracach badawczych, warsztatach organizowanych przez uczelnię.
Szkoła wyraziła chęć wspierania praktyk studenckich i udział w imprezach kulturalno - naukowych organizowanych przez uczelnię.
Mamy nadzieję, że w ramach współpracy szkoła rozwinie swoją ofertę edukacyjną oraz kulturalno – naukową.

image001.jpg image002.jpg image003.jpg

Godło

Platforma Office365

Office 365

O365

ZŁOTE JABŁKO SĄDECKIE

jabko2

"Złote Jabłko Sądeckie"
dla Zespołu Szkół w Wielogłowach

Certyfikat

logo cert

Dyplom MEN

Dyplom od Pani Minister MEN
Anny Zalewskiej

dyplom

Dobra Szkoła - reforma MEN

logo

Kon. - Silni wiedzą - mocni w życiu

Licznik odwiedzin

2147530
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
224
5283
1156
2147530

Twoje IP: 44.201.94.72
2022-07-02 07:57