Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy

Sportowe inspiracje z UKS EVAN

Kształtowanie współcześnie młodzieży to trudna sztuka. Walka z bierną, a tym samym atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież, jest bardzo wymagająca. Troszcząc się jednak o prawidłowy rozwój wychowanków podjęta została kolejna próba pokazania zdrowej alternatywny na lepsze życie. W szkole odbyła się prelekcja edukacyjna z udziałem zawodniczek klubu sportowego UKS EVAN. Mistrzynie w swej dziedzinie sportu: Gabrysia, Marlena i Amelka opowiadając o swojej pasji, przygodzie i sposobie na szczęśliwe, zdrowe życie, w niezwykły sposób zainspirowały uczniów naszej szkoły do pracy nad własnym samorozwojem. Pod czujnym i profesjonalnym okiem trenera pana Krzysztofa Bulandy, spotkanie nie tylko stało się powodem do przemyśleń nad własnym zdrowym sposobem życia, ale także stało się przyczyną do aktywizacji ruchowej młodego pokolenia

001.jpg 002.jpg

Godło

Dyplom MEN

Dyplom od Pani Minister MEN
Anny Zalewskiej

dyplom

Certyfikat

logo cert

Dobra Szkoła - reforma MEN

logo

Zegar

Ciasteczka

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.

Czytaj więcej...

Pogoda

Licznik odwiedzin

0699940
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
265
403
6497
699940

Twoje IP: 18.206.15.215
2019-08-19 19:01