Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy

Sportowe inspiracje z UKS EVAN

Kształtowanie współcześnie młodzieży to trudna sztuka. Walka z bierną, a tym samym atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież, jest bardzo wymagająca. Troszcząc się jednak o prawidłowy rozwój wychowanków podjęta została kolejna próba pokazania zdrowej alternatywny na lepsze życie. W szkole odbyła się prelekcja edukacyjna z udziałem zawodniczek klubu sportowego UKS EVAN. Mistrzynie w swej dziedzinie sportu: Gabrysia, Marlena i Amelka opowiadając o swojej pasji, przygodzie i sposobie na szczęśliwe, zdrowe życie, w niezwykły sposób zainspirowały uczniów naszej szkoły do pracy nad własnym samorozwojem. Pod czujnym i profesjonalnym okiem trenera pana Krzysztofa Bulandy, spotkanie nie tylko stało się powodem do przemyśleń nad własnym zdrowym sposobem życia, ale także stało się przyczyną do aktywizacji ruchowej młodego pokolenia

001.jpg 002.jpg

Godło

Platforma Office365

Office 365

O365

ZŁOTE JABŁKO SĄDECKIE

jabko2

"Złote Jabłko Sądeckie"
dla Zespołu Szkół w Wielogłowach

Certyfikat

logo cert

Dyplom MEN

Dyplom od Pani Minister MEN
Anny Zalewskiej

dyplom

Dobra Szkoła - reforma MEN

logo

Kon. - Silni wiedzą - mocni w życiu

Licznik odwiedzin

1108136
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
340
9748
5013
1108136

Twoje IP: 18.232.186.117
2020-07-05 07:37