Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy

Mikołajki w kinie „Sokół”

Tegoroczne mikołajki klasy trzecie spędziły w kinie „Sokół”. Cała zabawa zaczęła się od konkursów przygotowanych przez pomocnicę św. Mikołaja – wesolutką elfkę. Dzieci chętnie zgłaszały się do odpowiedzi, za które św. Mikołaj nagradzał je prezentami.
Po miłym wstępie nadszedł czas na część zasadniczą, czyli oczekiwany przez wszystkich film
pt. „Śnieżna paczka”o przygodach arktycznego lisa i jego polarnych przyjaciół, którzy muszą połączyć siły w walce z podbiegunowym złoczyńcą. Swifty, polarny lis, pracuje na arktycznej poczcie, ale marzy skrycie o karierze psa-kuriera, która zwyczajowo przypisana jest psom husky. Pewnego dnia, by udowodnić swe niezwykłe umiejętności postanawia osobiście dostarczyć przesyłkę do odległego adresata. U celu Swifty odkryje, że odbiorcą przesyłki jest ekscentryczny mors, który planuje roztopienie arktycznych lodów, by zatopić świat i zyskać nad nim absolutną władzę. Swifty musi skrzyknąć swych najdzielniejszych przyjaciół, by pokrzyżować te podstępne plany i pokazać światu, że nie warto zadzierać z lis-tonoszem i jego ekipą lodowcową. Bajka przypomina nam też o tym, że zawsze warto być sobą i współpracować.
Film podobał się dzieciom, czas szybko minął i w dobrych humarach wszyscy wrócili do szkoły.
Szkoda, że następne mikołajki dopiero za rok!

001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg 006.jpg 007.jpg

Godło

Platforma Office365

Office 365

O365

ZŁOTE JABŁKO SĄDECKIE

jabko2

"Złote Jabłko Sądeckie"
dla Zespołu Szkół w Wielogłowach

Certyfikat

logo cert

Dyplom MEN

Dyplom od Pani Minister MEN
Anny Zalewskiej

dyplom

Dobra Szkoła - reforma MEN

logo

Kon. - Silni wiedzą - mocni w życiu

Licznik odwiedzin

1227113
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
249
9072
38112
1227113

Twoje IP: 75.101.220.230
2020-09-26 04:49