Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy

Praca Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum w II okresie roku szkolnego 2017/2018

II okres tego roku szkolnego rozpoczęliśmy hucznie zabawą karnawałową, która miała miejsce 7 lutego. Prowadził ją po raz kolejny nasz absolwent Robert Wiktorowski, a główną atrakcją podczas zabawy był konkurs tańca, zwycięzcy którego ogłoszeni zostali królem i królową balu. Byli to Ola Cisowska i Wojtek Słaby.
W tym samym dniu odbył się apel podsumowujący pracę SU w I półroczu, podczas którego wręczono uczniom oraz klasom dyplomy i nagrody.
W lutym tradycyjnie zorganizowano również pocztę walentynkową.
Z okazji „Dnia Kobiet” dziewczynki miały okazję podkreślić swoją kobiecość poprzez włożenie w tym dniu spódnicy, co zwalniało je z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek.
Z racji pierwszego dnia wiosny odbył się konkurs na plakat przedstawiający interpretację wybranego przysłowia związanego z wiosną. Ponadto poszczególne klasy gimnazjalne ubierały się w tym dniu w wylosowanym przez przewodniczących stylu.
W maju ogłoszono konkurs na plakat promujący naukę języków obcych - wygrała go Agnieszka Czop z kl. IIb. Przeprowadzono również akcję pt. „STOP przemocy w sieci”, w ramach której poszczególne klasy przygotowywały wiersze skłaniające do refleksji na temat cyberprzemocy. Wiersze wykonane przez uczniów wywieszone zostały na gazetce SU.
6 czerwca odbył się apel, podczas którego podsumowano pracę SU w II półroczu oraz przedstawiono wyniki konkursu „Klasa z klasą”. W konkursie zwyciężyła klasa, która uzbierała za cały rok największą liczbę punktów za zachowanie ( najmniej punktów ujemnych), aktywność (najwięcej punktów dodatnich) oraz udział w poszczególnych konkursach i akcjach. Zwycięska klasa (IIIa) otrzymała nagrodę w postaci tzw. „maratonu filmowego”. Również „najgrzeczniejsze klasy”, czyli te, które uzyskały najmniej punktów ujemnych (IIIb i IIb) zostały nagrodzone.
Pod koniec roku szkolnego przygotowano gazetkę przedstawiającą uczniów tegorocznych klas trzecich, którzy wyróżniali się w okresie nauki w gimnazjum pod względem wyników w nauce i/lub aktywności w pracy na rzecz szkoły.

001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg 006.jpg 007.jpg 008.jpg

Godło

Platforma Office365

Office 365

O365

ZŁOTE JABŁKO SĄDECKIE

jabko2

"Złote Jabłko Sądeckie"
dla Zespołu Szkół w Wielogłowach

Certyfikat

logo cert

Dyplom MEN

Dyplom od Pani Minister MEN
Anny Zalewskiej

dyplom

Dobra Szkoła - reforma MEN

logo

Kon. - Silni wiedzą - mocni w życiu

Licznik odwiedzin

1227132
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
268
9091
38131
1227132

Twoje IP: 75.101.220.230
2020-09-26 05:05