Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy

Dziękujemy!!!

Zbliżający się wielkimi krokami dzień zakończenia roku szkolnego 2017/2018 mobilizuje mnie do napisania tego artykułu. Już dawno w aktualnościach szkolnych i na stronie parlamentu pragnęłam zamieścić zdjęcia ciastek, lizaków, kartek i pięknych, ciemnoczerwonych róż, które dzięki uprzejmości, staranności i niezwykłym umiejętnościom rodziców mogliśmy sprzedać, by zyskać środki dla ,,Naszego Adasia”. Już wcześniej pisałam o złotych sercach i złotych rękach naszych mam, naszych , tzn. mam uczniów naszej wielogłowskiej szkoły. Pozwolę sobie przypomnieć, że ,, trzeba mieć złote serce, a do tego wielkie i szlachetne”, żeby myśleć o innych, poświęcić im swój cenny czas, ,,którego przecież tak bardzo brakuje”, żeby się zaangażować, wstać z kanapy, wyłączyć telewizor, kupić materiał i przygotować roże, ciastka, lizaki … ale jakie! Palce lizać (kto kupił i zjadł, ten wie!), oczy nacieszyć, kartkę ręcznie zrobioną wysłać znajomym na święta! To cieszy, raduje nas każda inicjatywa, nawet najmniejsza, bo: nie musimy martwić się o środki dla Adama, wychowujemy wspólnymi siłami nowe pokolenie, uczymy, jak należy postępować, rozwijamy samorządność, cieszymy się, dążymy do wyznaczonego celu, pokonujemy trudności, bawimy się, trudzimy się, dojrzewamy, uzupełniamy, zaskakujemy pomysłowością, ,,nad poziom wylatujemy” , ,,dodajemy skrzydeł”, ,,zapalamy” składamy ,,ramię do ramienia”… i kto wie, co jeszcze robimy RAZEM!
W drugim okresie na szczególne wyróżnienie zasługują nasze kochane, złote Mamy: Pani Magdalena Maziarz, Pani Agata Kurzydło, Pani Danuta Olchawska i wszyscy, którzy w czasie kwesty z racji wywiadówek czy dni otwartych dzielą się z Adasiem, wrzucając pieniądze do puszek ,,Adopcja Serca”.
Przy okazji w imieniu wszystkich opiekunów Parlamentu Szkoły i parlamentarzystów uczestniczących w wycieczce do Warszawy pragnę z całego serca podziękować Pani Monice Koral – Urbańczyk za zasponsorowanie uczniom i nauczycielom biletów wstępu do warszawskiego teatru ,,Roma” na spektakl ,,Piloci”.
Wszystkich wyróżnionych za współpracę z Parlamentem Szkoły zapraszamy na uroczystą galę wręczenia szczególnego wyróżnienia naszej organizacji – Serca Parlamentu, która odbędzie się 22 czerwca 2018r. o godz. 8:00 w sali gimnastycznej naszej szkoły. Państwa obecność uświetni naszą uroczystość.

001.jpg 002.jpg

Godło

Platforma Office365

Office 365

O365

ZŁOTE JABŁKO SĄDECKIE

jabko2

"Złote Jabłko Sądeckie"
dla Zespołu Szkół w Wielogłowach

Certyfikat

logo cert

Dyplom MEN

Dyplom od Pani Minister MEN
Anny Zalewskiej

dyplom

Dobra Szkoła - reforma MEN

logo

Kon. - Silni wiedzą - mocni w życiu

Licznik odwiedzin

1785765
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
1027
3557
23612
1785765

Twoje IP: 3.236.212.116
2021-09-21 17:07