Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy

CYKL SPOTKAŃ ZE ZNANĄ OSOBOWOŚCIĄ LOKALNĄ

Dnia 27.11.2012 r. odbyło się spotkanie wszystkich członków Parlamentu Szkolnego z cyklu „ Spotkanie ze znaną osobowością lokalną”. Mieliśmy zaszczyt  gościć  ks. Ryszarda Mikosa – misjonarza, obecnie proboszcza naszej parafii.

Podczas spotkania ksiądz proboszcz podzielił się z nami  doświadczeniami w pracy na kontynencie południowo-amerykańskim,tj. wśród mieszkańców Argentyny i Brazylii.  Ubarwieniem opowiadań naszego gościa były ciekawe zdjęcia oraz pamiątki, które stamtąd przywiózł. Między innymi były to zęby lamparta.

Mamy nadzieję, że takich fascynujących spotkań, jak  z naszym proboszczem, będzie więcej.

Marszałek Parlamentu Szkolnego

Justyna Zawiślan

Godło

Dyplom MEN

Dyplom od Pani Minister MEN
Anny Zalewskiej

dyplom

Certyfikat

logo cert

Dobra Szkoła - reforma MEN

logo

Zegar

Ciasteczka

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.

Czytaj więcej...

Pogoda

Licznik odwiedzin

0689506
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
646
5171
11863
689506

Twoje IP: 54.172.234.236
2019-07-21 23:44