Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy

SZKOLNY PARLAMENT JUŻ OBRADUJE!

11 września odbyło się pierwsze posiedzenie Parlamentu Szkolnego. Zabieramy się do pracy!. W tym roku ważne wydarzenie: 100- lecie odzyskania prze Polskę Niepodległości większość naszych działań będzie skierowana na to ważne wydarzenie. We wrześniu również wybory do naszego Parlamentu zapraszamy do pracy w naszej organizacji wszystkich, którym nie obce są wartości patriotyczne, demokratyczne i społeczne, chcą działać na rzecz innych, uczyć się samorządności i pobudzać swoją aktywność. Kampania wyborcza trwa do końca września. Wybory 2 października. Aby zostać szkolnym parlamentarzystą tak nie wiele trzeba. Należy tylko zebrać na kartce 20 podpisów innych uczniów, którzy uważają, że jesteś idealną osobą, by reprezentować go w szkole. Kartkę z podpisami złożyć u Pani L. Nazimek. Następnie na kartce A4 lub A3 przygotować swój plakat wyborczy to znaczy: napisać 3 hasła wyborcze:, dlaczego kandydujesz, co chcesz zrobić dla społeczności szkolnej, jakie cechy charakteru będą Tobie w tym pomagać. Możesz umieścić swój wizerunek, ale nie koniecznie wystarczy imię nazwisko i klasa. Teraz już tylko wystarczy przykleić plakat na szarym papierze oznaczonym napisem WYBORY DO PARLAMENTU SZKOLNEGO na szkolnym korytarzu i gotowe. Możesz poprosić swoją wychowawczynię, aby na godzinie wychowawczej zaprezentować swoja kandydaturę i hasła wyborcze klasie lub innym. Tak prowadzisz swoja kampanię wyborczą. Życzymy samych sukcesów i prawie, ( bo jeszcze wybory) witamy w gronie Szkolnych Parlamentarzystów. Powodzenia!

Godło

Platforma Office365

Office 365

O365

ZŁOTE JABŁKO SĄDECKIE

jabko2

"Złote Jabłko Sądeckie"
dla Zespołu Szkół w Wielogłowach

Certyfikat

logo cert

Dyplom MEN

Dyplom od Pani Minister MEN
Anny Zalewskiej

dyplom

Dobra Szkoła - reforma MEN

logo

Kon. - Silni wiedzą - mocni w życiu

Licznik odwiedzin

1785845
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
1107
3637
23692
1785845

Twoje IP: 3.236.212.116
2021-09-21 17:51