Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy

I ty możesz zostać Świętym Mikołajem

List Parlamentu Szkolnego - link pdf

Do wychowawców

Jak co roku Parlament Szkolny zachęca wszystkich do włączenia się do akcji I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM. Wspólnie z Caritasem wybraliśmy trzy rodziny potrzebujące wsparcia i naszej pomocy. W dniach od 9 – 13 grudnia zbieramy dary od tych, którzy mają wielkie serca i chcą sprawić, by podczas nadchodzących świąt innym też było miło i by poczuli odrobinę szczęścia.

Prosimy o przynoszenie suchych artykułów spożywczych, słodyczy, nowych zabawek, gier i przyborów szkolnych oraz środków czystości. W celu dobrej organizacji akcji proponujemy, żeby przewodniczący klas na koniec każdego dnia przynosili zebrane dary do p. Szubskiej na świetlicę lub do opiekunów Parlamentu (SP – p. Konieczny, G – p. Dudczyk).

Udział w organizowanej przez nas akcji jest dobrowolny. Liczymy jednak na wsparcie i dobre serca uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Tak niewiele potrzeba, żeby innym sprawić radość. Przyłączcie się!

Godło

Platforma Office365

Office 365

O365

ZŁOTE JABŁKO SĄDECKIE

jabko2

"Złote Jabłko Sądeckie"
dla Zespołu Szkół w Wielogłowach

Certyfikat

logo cert

Dyplom MEN

Dyplom od Pani Minister MEN
Anny Zalewskiej

dyplom

Dobra Szkoła - reforma MEN

logo

Kon. - Silni wiedzą - mocni w życiu

Licznik odwiedzin

1785810
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
1072
3602
23657
1785810

Twoje IP: 3.236.212.116
2021-09-21 17:35