Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy

WIOSENNA DEBATA Z ZAPROSZONYM GOŚCIEM

W dniu 26 maja 2014r. członkowie Parlamentu Szkolnego wzięli udział w kolejnej debacie, w ramach cyklu spotkań z ciekawą osobowością lokalną. Termin nieprzypadkowy, gdyż tym razem zaprosiliśmy jedną z najbardziej znanych i przedsiębiorczych Mam. Osobę o wielkim sercu, prężnie działającą społecznie, która z powodzeniem pogodziła rolę Mamy, pracę zawodową i działalność charytatywną. Mowa oczywiście o Pani Dorocie Hedwig – prezes Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą.

Pani Dorota przygotowała prezentację multimedialną i na przykładzie historii kilku jej podopiecznych opowiedziała uczniom czym jest mukowiscydoza, przedstawiła jak wygląda typowy dzień chorego i z jakimi przeciwnościami musi się on zmagać każdego dnia.

Spotkanie z tak niezwykłą osobą jaką jest pani Hedwig, zapewne pozostanie na długo w pamięci dzieci i młodzieży.

Godło

Platforma Office365

Office 365

O365

ZŁOTE JABŁKO SĄDECKIE

jabko2

"Złote Jabłko Sądeckie"
dla Zespołu Szkół w Wielogłowach

Certyfikat

logo cert

Dyplom MEN

Dyplom od Pani Minister MEN
Anny Zalewskiej

dyplom

Dobra Szkoła - reforma MEN

logo

Kon. - Silni wiedzą - mocni w życiu

Licznik odwiedzin

1785806
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
1068
3598
23653
1785806

Twoje IP: 3.236.212.116
2021-09-21 17:34