Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy

Szkolny konkurs promujący zdrowie; ZAPRASZAMY

Szkoła Promująca Zdrowie zaprasza wszystkich uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum do udziału w konkursie na hasło promujące zdrowie, tzw. konkurs "lepiejowy". W konkursie przewidziane są nagrody rzeczowe dla zwycięzców. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży na ich zdrowie. Chcemy przede wszystkim  uczyć profilaktyki chorób oraz ukazać aktywne metody spędzania wolnego czasu. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy stworzyć hasło pro - zdrowotne, które będzie zawierało wyraz "lepiej" oraz umieścić je na plakacie (format A3, autorem pracy może być tylko jedna osoba, technika dowolna). Prace należy składać do pani Filipowskiej do 20 maja 2013 roku. Szczegóły konkursu znajdują się również na plakatach informacyjnych w sali biologicznej i na szkolnej gazetce. Poniżej zamieszczam przykładowe "lepiej", który został opracowany przez uczniów klasy 2b gimnazjum: "Lepiej zdrowym być niż przed kompem gnić" 

Godło

Dyplom MEN

Dyplom od Pani Minister MEN
Anny Zalewskiej

dyplom

Certyfikat

logo cert

Dobra Szkoła - reforma MEN

logo

Zegar

Ciasteczka

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.

Czytaj więcej...

Pogoda

Licznik odwiedzin

0689462
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
602
5127
11819
689462

Twoje IP: 54.172.234.236
2019-07-21 23:14