Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy

Uczennice naszej szkoły wzięły czynny udział w Ogólnopolskiej Akcji Edukacyjnej
OD EKO – SAMORZĄDU DO EKO – SPOŁECZEŃSTWA - Zasady postępowania z elektrośmieciami.

Zorganizowany został konkursy dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którego celem było zaangażowanie młodych ludzi w twórcze poszukiwania rozwiązań przyjaznych środowisku oraz kształtowanie i poszerzanie świadomości ekologicznej głównie w tematyce zbierania, segregacji i odzyskiwania odpadów związanych z zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym. Nasze koleżanki Izabella Brdej i Patrycja Biskup (uczennice klasy Va SP) wykonały plakat.

Nagrodzone prace oraz reportaż na ich temat zostaną zaprezentowane w portalu Eko-Samorzadowiec.pl oraz w programie TVP1 „Kawa czy Herbata?”, przewidziane są też w konkursie nagrody rzeczowe i finansowe. Trzymamy kciuki - POWODZENIA

Godło

Platforma Office365

Office 365

O365

ZŁOTE JABŁKO SĄDECKIE

jabko2

"Złote Jabłko Sądeckie"
dla Zespołu Szkół w Wielogłowach

Certyfikat

logo cert

Dyplom MEN

Dyplom od Pani Minister MEN
Anny Zalewskiej

dyplom

Dobra Szkoła - reforma MEN

logo

Kon. - Silni wiedzą - mocni w życiu

Licznik odwiedzin

1785831
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
1093
3623
23678
1785831

Twoje IP: 3.236.212.116
2021-09-21 17:43