Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy

Uczennice naszej szkoły wzięły czynny udział w Ogólnopolskiej Akcji Edukacyjnej
OD EKO – SAMORZĄDU DO EKO – SPOŁECZEŃSTWA - Zasady postępowania z elektrośmieciami.

Zorganizowany został konkursy dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którego celem było zaangażowanie młodych ludzi w twórcze poszukiwania rozwiązań przyjaznych środowisku oraz kształtowanie i poszerzanie świadomości ekologicznej głównie w tematyce zbierania, segregacji i odzyskiwania odpadów związanych z zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym. Nasze koleżanki Izabella Brdej i Patrycja Biskup (uczennice klasy Va SP) wykonały plakat.

Nagrodzone prace oraz reportaż na ich temat zostaną zaprezentowane w portalu Eko-Samorzadowiec.pl oraz w programie TVP1 „Kawa czy Herbata?”, przewidziane są też w konkursie nagrody rzeczowe i finansowe. Trzymamy kciuki - POWODZENIA

Godło

Dyplom MEN

Dyplom od Pani Minister MEN
Anny Zalewskiej

dyplom

Certyfikat

logo cert

Dobra Szkoła - reforma MEN

logo

Ciasteczka

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.

Czytaj więcej...

Licznik odwiedzin

0726131
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
572
1434
20447
726131

Twoje IP: 35.171.146.16
2019-09-23 18:07